Настільна лампа - стильний і практичний аксесуар, здатний прикрасити собою будь-який простір. Цей прилад буде актуальний як в домашній обстановці, так і в наповненому людьми офісі. Але вибирати настільний світильник необхідно не лише за зовнішніми даними і естетиці - важливо врахувати всі технічні та експлуатаційні особливості приладу, які роблять безпосередній вплив на зручність і безпеку використання лампи.

Як вибрати настільну лампу

Сьогодні варіантів світильників дуже багато - настільна лампа може бути виконана в різних стилях і мати різні характеристики. При виборі приладу подумайте - де і за яких обставин він буде використовуватися. Погодьтеся, не найвірнішим рішенням буде розмістити світильник на струбцине в дитячій кімнаті, а ніжний міні торшер - в майстерні або офісі.

Дизайн настільної лампи не повинен бути химерним і складним. Для роботи вибирають лаконічні моделі в надійному корпусі з можливістю регулювання положення джерела світла. Такі світильники підходять і для розміщення на столі школяра, і для роботи в офісі. Якість світла в таких приладах має бути високим, він не повинен створювати навантаження на органи зору, викликати швидку втому. Можливість регулювати яскравість світла може бути не дуже актуальна для офісного простору, а ось для будинку - дуже бажана. Таким чином ви зможете використовувати одні світильник і для роботи за столом, і в якості нічника.

Вибір настільної лампи для керівника, в приймальню або в кабінет секретаря пов'язаний з необхідністю придбання не просто якісного, а й стильного вироби:

  • світильник повинен виконувати свої безпосередні функції без перебоїв;
  • дизайн лампи повинен працювати на статус власника;
  • зовнішній вигляд джерела світла повинен відповідати інтер'єру приміщення.

Такими ж правилами керуються при підборі настільної лампи для зон ресепшн в готелях, СПА, магазинах та ін. В місцях, де від кількості і задоволення відвідувачів залежить прибуток і репутація, вибору настільної лампи варто приділити особливу увагу.

Для будинку - на кухню, в спальню, в кабінет - вибирайте настільну лампу з м'яким світлом, яка дозволить підвищити рівень затишку і комфорту в приміщенні. Такі світильники забезпечують практичну атмосферу для роботи з різними документами, дрібними деталями, комп'ютерною технікою.

Яким може бути ваш новий настільний світильник

Варіантів моделей світильників дійсно безліч - вони різняться розмірами і формою, кольором корпусу, типом джерела світла, функціоналом - наявністю регулятора яскравості, температури кольору, можливість автономної роботи і ін. Але основним критерієм класифікації світильників за типами є їх функціональне призначення. Виділяють три великі групи товарів:

  • традиційні настільні лампи - класичні моделі для розміщення на столах будинку, в офісі, в місцях загального користування;
  • декоративні світильники - служать прикрасою інтер'єру, привертають увагу своїм дизайном, який не завжди гармонійно поєднується з функціональністю (наприклад, лампи з тканинним абажуром або в закритому плафоні);
  • смарт-світильники на стіл - багатофункціональні електроприлади з розширеними можливостями, що відрізняються актуальним дизайном, адаптивністю (можна управляти характеристиками світла і корпусу), тривалим терміном служби, наявністю смарт-функцій.

Вибираючи світильник зверніть увагу на його безпеку, надійність, якість. Сьогодні в тренді - світлодіодні моделі, які залучають екологічністю і тривалим терміном служби. Вибирайте краще. 

Детальніше на сайті: https://evrosvet.com.ua/ua.