У Львові у неділю, 29 березня, в центрі міста запрацювали кав’ярні – «Світ кави», що на площі Катедральній, та «Львівська копальня кави», що на площі Ринок,10.

Про це ІА «Вголос» повідомили наші читачі, відправивши фото.

Зазначається, що кав’ярня  «Світ кави» у неділю працювала «на виніс», тобто придбати каву можна було просто на вулиці.

А от «Копальня кави», що на площі Ринок, повністю відкрила свої двері. Там, на вході розмістили цінники із вартістю кави. Також видно, як відвідувач заходить всередину приміщення.

До слова, сам заклад і не приховує, що він працює у час пандемії.

Зазначимо, що «Львівська копальня кави» входить до списку закладів компанії !FEST, котра належить Юрію Назаруку, Дмитру Герасімову та Андрієві Худо. Це – люди, які за даними ЗМІ,  наближені до мера Львова Андрія Садового. Адже Юрій Назарук, як відомо, навіть був радником мера Львова. Деталініше про це можна прочитати у матеріалі «Ресторанна мафія: замість «сім’ї» Януковича – «дорога родина» Садового.

За коментарем кореспондент ІА «Вголос» звернувся у Львівську міську раду. Там повідомили, що у них немає інформації про «особливий режим роботи деяких закладів громадського харчування» та зазначили, що таким повинна займатись поліція.

У пресслужбі Нацполіції ІА «Вголосу» повідомили, що попередньо, до них не надходили звернення про роботу закладів громадського харчування в умовах карантину. У Нацполіції повідомили, що у таких випадках, бачачи порушення, потрібно звертатися до правоохоронних органів.

Що ІА «Вголос», власне і робить.