Надворі лежить сніг. Середина березня, а сніг все ще лежить. Така ситуація не може не внести суттєві корективи у передвиборчу президентську гонку, яка уже починає набирати обертів. Це означає, що Бабак Міша, рекламну компанію якого почали 2 лютого цього року, нам збрехав. Відверто і цинічно.

Де та рання весна яку він нам обіцяв? Де це тепле повітря, яскраве сонце і зелена травичка? Де вона? Його віддані політтехнологи закликали народні маси вірити їм, вони обіцяли, що весна почнеться ще у середині лютого, а в березні взагалі буде „ташкєнт”.

„Бабак Міша вийшов з резиденції і не побачив власної тіні”, — говорили вони. „Вірте! Весна буде ранньою”, – закликали знедолених львівян американські політконсультанти, що взяли на озброєння буржуазні штатівські політтехнології. Але, на щастя, капіталістичні зерна не дали плодів на благодатному українському грунті. Їхній план провалився. У головах пересічного українського обивателя взагалі закрадається думка про те, що „Весна не переможе”.

Та їхній провал не означає, що небезпека минула. Потрібно бути пильними і дізнатися що за „дівчинку” обіцяв підігнати Бабаку Міші Петро Димінський. А ну ж вона американка. Або ще гірше – в неї коса на голові!!!  Або замість голови. Або… ну, ладно, зараз не про це. Як тут не згадати пророчі слова Романа Козака висловлені ще у далекому 2004-му. „Бабак Міша! Ваша жінка – американка!”

Люди, схаменіться! Сьогодні вона він збрехав нам про Весну, а завтра виявиться, що він шапки на Краківському ринку піонерив, а може навіть і не одну ходку відкалатав!!!!

Йому уже намагаються зліпити імідж жертви:Коли бабак потрапив до нас, то був дуже млявим, і з вибитим зубом”, – цитують газети його поплічників. Так політтехнологи бють на жалість, розказуючи як його вигнали з хати і він змушений був виростати у притулку.

Але це не найгірше. Річ у тім, що Міша – не єдиний бабак, який прогнозує погоду в Україні. Північний сусід „нє дрємліт” і виставив на гонку свого кандидата з 5 річним стажем. Це подружжя Тімка й Аделаїда. За інформацією авторитетного видання „Голова харківського сімейства цьогоріч теж не побачив своєї тіні”. От-так. Москальські політтехнологи теж облажалися.

Як би там не було, а цей політтехнологічний фарс якщо і не поставить хрест на амбіціях Бабака балотуватися у кандидати в президенти України, то принаймні стане серйозною перепоною на шляху до найвищої посади держави.

P.S. Будьте пильні! Головне пам’ятатти нетлінні слова Доктора Грегорі Хауса „Усі брешуть!”. А в Україні навіть бабаки.