Чорногорія настільки прекрасна природою й людьми, що якось навіть повинно бути дуже соромно маскувати цю країну перед світом. Особливо брудними ганчірками у вигляді закривавлених прапорів самопроголошених  «ДНР» і «ЛНР». Як вони туди потрапили? Та дуже просто. Про це сказав у Інтеренті колишній заступник голови СБУ Віктор Ягун. Він пояснив: «Дуже багато зібралося там вихідців з Луганської і Донецької областей з великими грішми, які не хочуть підтримувати те, що вони там «заварили». Тому вони поїхали не в окупований Крим, де панує «русский мир», а виїхали до Чорногорії». Хто хоче, може знайти інше пояснення. І не одне.

 Узбережжя Чорногорії – це дійсно рай для тих, що мають багато награбованих грошей. До обіду можна погасати на лижах засніженими схилами гір, а опісля купатися в теплому морі. Можна взагалі забитися в гори, які здіймаються тут до трьох тисяч метрів. (Найвища в Україні гора Говерла має 2061 метр). А було й таке в історії гірської держави. У середні віки на два століття місто Ульцинь, що на кордоні з Македонією, стало гніздо піратів. Воно перетворилося на загрозу для мореходів Адріатики і Середземного моря. Тоді Венеція висунула вимогу ліквідації цього центру морських розбійників і ринку работоргівлі. Турки були вимушені скерувати в Ульцинь свої кораблі і піратський флот знищили. Якось до цього факту напрошується аналогія з нещодавнім замахом на життя президента Чорногорії. Тим більше, що засоби масової інформації повідомили, що у спробі вбивства брали участь        московські бойовики. Треба ж кудись вкладати свої гроші нашим заможним сепаратистам. Свідчив В. Ягун, що їх служба перелік бажаючих виїхати до Чорногорії передавала цілими списками. Втікачі користувалися ж українськими закордонними паспортами. Тепер на мітингах у Чорногорії вони розмахують брудними ганчірками терористичних угруповань. А все одно від відповідальності не втечуть. Хіба що в пекло. Перефразуючи Володимира Висоцького, можна твердити, що в Чорногорії це не їхні гори, вони не допоможуть їм.

А в самопроголошеній «Луганській народній республіці» різко підскочили ціни на окремі види товарів. Гроші ж за кордоном.