Стилісти розповіли, що у 2021 році модними будуть короткі стрижки.

Про це пише trserial.net.ua.

Стрижка «Каре» без чубчика, виконана з асиметрією

Завдяки такій зачісці дівчина може відвернути увагу від певних нерівностей в контурі овалу обличчя, а також від зморшок і інших ознак дорослішання на шкірі. Крім того, стилісти рекомендують носити представлену стрижку з боковим проділом.

Однак, варто наголосити на тому, що будь-яка геометрична стрижка не може похвалитися великим вибором різних укладок. Також, подібні зачіски потребують регулярної корекції, оскільки, якщо дівчина не буде її робити, її образ буде виглядати не дуже привабливо.

Крім цього, зачіска неймовірно універсальна, завдяки чому жінка може носити її, як в поєднанні з повсякденними нарядами, так і в поєднанні з вечірніми.

Стрижка «Каре» по-французьки

У разі, якщо дівчина бажає створити більш романтичний образ загадкової жінки, їй варто звернути увагу на представлену зачіску. Крім цього, вона також може доповнити свій образ, зробивши злегка подовжені пасма в області лінії її підборіддя.

Дана стрижка зробить овал обличчя дівчини більш чітким, а також додасть помітного обсягу її локонам.

Стрижка «Каре» з завивкою

Кожен стиліст наголошує на тому, що кучерики виглядають неймовірно жіночно, тому рекомендують дівчатам урізноманітнити свій образ за допомогою хвилястого каре. Для цього дівчина може виконати, як тимчасову завивку в хорошому салоні, так і просто зробити укладку за допомогою щипців в домашніх умовах.

Варто зазначити, що представлена ​​зачіска відмінно підійде тим дівчатам, які хочуть зробити свої локони об’ємніше.

Стрижка «Каре» з подовженням спереду

Якщо у жінки з’явилося бажання змінити стиль її зачіски, їй настійно рекомендується звернути увагу на представлену зачіску. Варто відзначити, що чим більша різниця в довжині пасом, тим частіше дівчині доведеться робити укладку.