Про це заявив член ГО «Чиста Україна» Олександр Молодий сьогодні під час семінару, інформує кореспондент Вголосу.

Олександр Молодий зазначив, що йому «дуже сумно спостерігати за тими войнушками, які ведуть між собою наші видання, я собі зараз ризикну сказати, колись дуже популярні. А що буде потім, я не знаю. Скажімо, мене як читача вони вже втратили. Та й не тільки мене».

За його словами, йому важко уявити, як ці журналісти будуть зустрічатися і контактувати між собою після виборів.

«Я про всім відому війну «Львівської газети» з «Експресом», «Експресу» з «Львівською газетою», телеканалу ZIK напевно зі всіма і з самими собою. Вибори закінчаться, а що буде після виборів? Тобто як будуть між собою журналісти зустрічатися? Як вони будуть спілкуватися? Чи можна буде потім підняти рівень цих видань з бойових листків, таких дуже ганебних і примітивних, як на мене, до рівня нормальних гарних видань? Мені здається, що ні», – наголосив громадський діяч.

Олександр Молодий навів як приклад телеканал ZIK. Він нагадав, що коли цей телеканал розпочав працювати, то він реально став «номером 1» на Західній Україні серед телевізійних ЗМІ. Але коли з’ясувалося, що гендиректор ZIKу став кандидатом в нардепи, то сталася «абсолютна підміна понять – журналістика і кандидат в депутати».

«Ми бачимо, як використовується цілий колектив в своїх абсолютно приватних інтересах. Ви всі їздите по Львову, ви бачите – реклама ZIKу, але яка розміщена лише в межах виборчого округу, де балотується пан Добродомов. Не зрозуміло, що він рекламує: він рекламує свою передачу чи він рекламує себе як кандидата? Дуже рідко він говорить, що він – кандидат в депутати, але завжди він говорить, що він – журналіст», – розповів Олександр Молодий.

Він додав, що людина, яка декларує боротьбу з корупцією, своїм балотуванням знищує все те, що зробив у якості журналіста.

«От зараз він став нікчемним журналістом. Якщо він стане депутатом, я сумніваюся, що він буде хорошим депутатом. А якщо не стане депутатом, то він зможе повернутися на той рівень, який був до того – рівень неупередженості? Я наприклад, сумніваюся», – додав Олександр Молодий.