Якщо нам і завтра не відкриють, то ми створимо своє УМВС у Львівській облраді, — повідомив голова виконкому Львівської обласної ради Петро Олійник
Сьогодні депутати Львівської облради на чолі з її головою Михайлом Сендаком, народними депутатами Петром Олійником та Ярославом Кендзьором прийшли до УМВСУ у Львівській області. Серед представників Львівської облради був також і полковник Михайло Ваврин, кандидатура якого запропонована на посаду начальника УМВСУ у Львівській області.
Мітингуючі вимагали зустрічі та передачі начальнику УМВСУ у Львівській області Олегу Сало документу, у якому йдеться про його відставку.
Двері до управління не відчинили і зустрічі з Олегом Салом не відбулось. Петро Олійник закликав учасників мітингу прийти завтра до стін УМВСУ у Львівській області та підтримати народних депутатів і депутатів облради.
Аналогічну спробу передачі документів про відставку начальника ДПА у Львівській області Мирослава Хом’яка депутати здійснили раніше. Проте до приміщення ДПА у Львівській області депутатів не впустили.