Якщо проросійські сили, які нині починають піднімати голови в Україні, не схаменуться у своїй антиукраїнській діяльності, врятуватися як колись Віктору Януковичу їм не вдасться.

Про це у прямому ефірі ток-шоу “Говорить Великий Львів” заявив очільник Львівської міської організації ВО “Свобода” Любомир Мельничук.

“Сьогодні Харківський окружний адмінсуд задовільнив позов ВО “Свобода” і скасував незаконне рішення міськради про повернення проспекту Григоренка імені кривавого маршала Жукова. Але поряд з тим ми бачимо, як спроби реваншу відбуваються в інших містах України. І це мені нагадує звірячу помсту за Майдан. Нам намагаються помститися за те, що ми хочемо української України, за те, що ми хочемо бути господарями на своїй землі, нам нав’язують мову іншої країни”, – зазначив Мельничук.

Націоналіст наголосив на тому, що українці навчилися виганяти з країни своїх ворогів і зроблять це знову, якщо буде необхідо:

“Вони, проросійські сили, недобитки “Партії регіонів”, п’ята колона, набирають сили, відчувають, що зараз – можна. Але я хочу їм нагадати, що українці вже дуже добре навчилися викидати всіх цих негідників у не зовсім демократичний спосіб. Ми робили не одну революцію. Кожна наступна була менш толерантна для негідників. Тому я закликаю їх зупинитися. Бо наступна революція буде настільки жорстока до них, що вони будуть шоковані, врятуватися, як Януковичу, вже нікому не вдасться”.

Прямий ефір ток-шоу дивіться тут: