Якщо за 14 років на посаді міського голови Львова Андрій Садовий не збудував сміттєвого заводу, не налагодив транспортну схему, не відновив очисні споруди, не збудував нові паркомісця і не оновив громадський транспорт, то він і не зробить цього у майбутньому. Адже часу та коштів вистачало – бракувало тільки бажання.

Про це у прямому ефірі «Народного толк-шоу» заявив очільник фракції ВО «Свобода» у Львівській міській раді Маркіян Лопачак.

«В попередній дискусії ви сказали що каденція міського голови вже 14 років. Я хочу наголосити, що це не каденція міського голови 14 років, це каденція Садового. Тому що декілька років цієї каденції він поводився не як міський голова: він поводився як кандидат в президенти, як лідер політичної партії “Самопоміч”, як кандидат в депутати Верховної Ради», – зазначив депутат.

Лопачак звернув увагу на те, що досі Садовий не заїжджав у проблемні райони Львова. І пояснив, чому:

«Минулого року Садовому було набагато цікавіше їздити з політичним турне по Україні, він нон-стоп був у відпустках, він презентував свою політичну силу в Одесі, Харкові, Херсоні, а часу для того, щоби заїхати на Кривчиці, Рясне-2, на Тракт Глинянський чи будь-який інший мікрорайон, в нього просто банально не вистачало. А такі речі насправді потребують клопіткої постійної роботи».

Також свободівець згадав про очисні споруди міста, які давно потребують відновлення, але так і залишаються у аварійному стані.

«Коли депутатський корпус критикує чинного міського голову і подає свої пропозиції, міський голова постійно говорить: «Ви тільки критикуєте, ви нічого не можете запропонувати, від вас постійно звучить тільки критика»…А я хотів би нагадати, що в 2013 році ексдепутат Львівської міської ради, який на той час був віцеспікером парламенту, Руслан Кошулинський пролобіював виділення для Львова 50 млн грн., це при курсі 8 грн за долар, для реконструкції і модернізації львівських очисних споруд. Дуже мало людей знають про цей факт. І все що зробила команда Садового — це навіть не встигла провести і подати тендер, і ці всі кошти були повернуті назад державі. Якщо ці кошти не освоюються до кінця року, вони назад повертаються державі», – пояснив Маркіян Лопачак.

«Мені важко пояснити чому є такий вибірковий підхід зі сторони Садового до якихось конкретних мікрорайонів, чи до якоїсь конкретної проблематики. Я для себе це розумію і пояснюю простим моментом: Андрій Садовий насправді не є тим, яким ми його бачимо з екранів телебачення – хорошим, дбайливим «батьком міста». Це медіаолігарх, який за стільки років при владі навчився тільки правильно робити свій імідж, правильно подавати ту інформацію, яка в першу чергу додає йому рейтингу. Водночас ті всі моменти, які він або не здатний зробити, або не хоче робити, чи через некомпетентність, чи через тіньові схеми, його ЗМІ не висвітлюють.

І очисні споруди, і сміттєпереробний завод, і якісну транспортну схему, і паркомісця, і правильні маршрути, і новий громадський транспорт – це все можна було зробити за 14 років. Якщо ж людина за стільки часу так і не зробила, то вже очевидно, що і не зробить. Бо вона або нездатна, або просто не хоче цього робити», – додав голова фракції ВО «Свобода».