Про це заявив проректор УКУ, колишній політв’язень Мирослав Маринович під час прес-конференції сьогодні, передає кореспондент Вголосу.

Мирослав Маринович зазначив, що всім відомо: якщо у якійсь акції участь бере достатня кількість людей, влада зобов’язана на це відреагувати.

«Якщо влада забороняє одягати каски, треба, щоб весь Майдан одягнув каски, щоб усе суспільство одягло каски і сказало: «А тепер карайте нас!». Якщо влада забороняє 5 автомобілів поруч, треба, щоб їхали по всіх дорогах колони по 20-50 машин і сказали: «А тепер карайте нас!». Але при цьому суспільство має бути солідарне: у разі, якщо когось карають, воно має горою стати за цю людину, не полишало людину наодинці. Тільки шляхом увиразнення того, що прийняті Закони не мають сенсу, є глупими у своїй природі, що в них закладена абсолютно недолуга юридична думка, можна показати владі їх помилки», – сказав проректор УКУ.

Він додав, що, очевидно, за такий спротив хтось може бути дуже серйозно покараний. Однак, на думку Мирослава Мариновича, суспільство повинне зрозуміти, що цей момент не можна опустити, бо, дозволивши запустити у дію ці закони, люди дозволять владі діяти на власний розсуд.

«Зло, яке не отримує спротиву, іде далі. В результаті ми отримаємо не лише ці Закони. Якщо ми їх визнаємо, то через дуже короткий час матимемо нові подібного типу Закони, які відбиратимуть у нас свободу», – резюмував колишній політв’язень.

Як писав Вголос, у четвер, 16 січня, Верховна Рада, голосуючи руками, протягом півгодини прийняла 12 законів.