У Львові існує правило: про міську владу або говорять добре, або стараються нейтрально говорити, бо розуміють, що якщо перейти їм дорогу і почати показувати, що відбувається у нашому місті і чому мер має у нашому місті кличку “Доля”, почнуться проблеми.

Про це в ефірі “Народного Толк-Шоу” на телеканалі НТА заявив очільник Львівської міської організації ВО “Свобода” Любомир Мельничук.

“Ці проблеми почались і у вас (телеканалу НТА, – ред.) після того, коли ви почали показувати реалії в місті: як ловлять на хабарях, про людей, які намагаються показати з себе святих, а вони не ті, за кого себе видають”, – зазначив він.

І додав: “Дивним чином за 15 років дружина Садового стала мультимільйонеркою та власницею ЗМІ, Садовий, який по-суті не займається бізнесом, також став мільйонером. І все це супроводжувалось здебільшого тишиною в медійному просторі. І глобально образ мера був прекрасний. І абсолютно незручно, коли з’являються факти, з якими незручно дискутувати. На вас спочатку не звертали увагу, а тепер з вами вирішили боротися”.

“Але я переконаний, що правда переможе і львів’яни щоразу більше дізнаватимуться про те, що насправді відбувається у нашому місті і ми скочуємося. Наша влада показує не найкращі результати і дуже не любить, коли її критикують”, – резюмував Мельничук.