Арсеній Яценюк розповів, що при зустрічах з виборцями в усій Україні він в першу чергу просить людей не продавати свій голос.
За його словами, люди на зустрічах відповідають, що їм пропонують різні суми за голосування – 100, 200, 300 грн., в залежності від кандидата.

«Дивіться, що буде: вам дали 300 гривень. Ви знаєте, що ви за 300 гривень продали душу. Це не просто голос ви продали. Продали майбутнє своїх дітей, продали майбутнє своїх внуків і продали своє життя на 5 років наперед. Тобто ви оцінили 5 років свого життя у 200 гривень. А після того, як пройдуть вибори, цих 200 гривень треба, щоб вони вернули. Вони ж вам не просто їх подарували. А як вони вернуть, як ви думаєте? От ви наприклад берете гроші у тих, кого підтримує газове лобі. Що вони зроблять? Вони підвищать ціни на газ і заберуть у вас уже не 200 гривень, а 2 тисячі гривень. Що вони зроблять? Вони не перерахують вам пенсію. Їм же красти з бюджету треба для того, щоб компенсувати ці гроші. Що вони зроблять? Вони закриють ще декілька лікарень, тому що треба зменшити витрати на вас, щоб збільшити витрати на них», – наголосив Арсеній Яценюк.

Він додав, що жорстко критикує тих українських політиків, які кажуть, аби люди брали гроші, але голосували так, як вони хочуть.

«Це неправильно. Неправильно в першу чергу по відношенню до своєї країни і до людей. Як так, тобто беріть гроші за що – за продаж голосу? Якщо уже людина взяла гроші, то навряд чи вона проголосує так, як вимагає того країна, і так, як вимагає серце і розум цієї людини. Тому я категоричний противник того, щоб брати гроші. А то виходить так, що деякі політики спеціально підговорюють: «Та ви беріть!». Не беріть. Тому що, якщо ви взяли гроші, то потім через рік не треба говорити про те, як ідуть справи в країні. Подивіться в гаманець, чи лишилися тих 200 гривень, які вам дали. Навряд чи вони залишаться», – додав голова ради об’єднаної опозиції.