Про це у коментарі «Вголосу»  розповів політичний консультант Петро Охотін.

Зазначимо, регламентний комітет ВРУ має намір заборонити журналістам знімати депутатів у Раді без їхньої згоди. Також пропонує вилучати у журналістів відеозаписи, зроблені в стінах парламенту, якщо присутні на них народні обранці особисто не давали дозволу на таку зйомку, або виступили проти неї, і таки обмежити представникам медіа доступ до кулуарів парламенту.

«Регламентний комітет обґрунтовує заборони покращенням атмосфери роботи народних обранців. Проте в країні, де не відбулося очищення влади, а корупція продовжує розростатися, прозорість залишається одним із небагатьох інструментів тиску на тих, хто приймає рішення, - зазначив він. -  Відтак, народу нав‘язують новий суспільний договір. Однак виграють від нього не прості люди. Посадовці хочуть поваги до приватності, але при цьому гроші хочуть заробляти в корупційний спосіб».

Також, за словами Петра Охотіна, у сучасних умовах зайва регуляція наступатиме на свободу слова, де через страх влади намагатимуться зменшити її відкритість для суспільства. «Якщо під гаслами порятунку від «фейкових» медіа заборонятиметься робота преси, то чим ми відрізняємось від авторитарної Росії?», - резюмував він.

Більше читайте тут: «Депутати вимагають приватності, аби «заробляти» корупційні гроші».