Директор Українського аналітичного центру Олександр Охріменко розповів, чому, на його думку, президент Володимир Зеленський не бореться із корупцією в Україні.

Про це він заявив у коментарі «Вголосу».

«Важко робити речі, які нікому не потрібні. Імітацію боротьби – так, але по-справжньому знищувати корупцію Зеленський не почне. Як він може таке ініціювати чи виконувати, якщо вся наша влада та уряд заточені на корупцію? У нас всі, хто йде в міністри, бореться з нею. Як тільки він стає міністром, то відразу ж перестає цим займатись. І починає знову про це говорити, як тільки йде зі своєї посади», - сказав Олександр Охріменко.

«Володимир Зеленський має і достатньо впливу, і політичну волю, аби покласти край корупції. Але він чудово розуміє, що якщо він по-справжньому за неї візьметься, то його тут же «кинуть». Наступного ж дня його як політика просто знищать. Якщо Зеленський дійсно заважатиме олігархам, бізнесменам і політикам займатись корупцією, то його просто «спишуть», - додав експерт.

«Одна з причин, чому скинули Віктора Януковича, полягає у тому, що він намагався взяти під власний контроль всю корупцію в Україні, а так не можна», - підсумував він.

Читайте повну версію статті: «Таких грошей вони і близько не бачили»: чи бореться Зеленський з «розбійниками»?