Ряд депутатів Львівської обласної ради готові подати до суду на головного консультанта комітету ВРУ з питань боротьби з корупцією та організованою злочинністю Павла Барнацького про захист честі гідності і ділової репутації.
Про це повідомив сьогодні на прес-конференції член фракції „Наша Україна” у Львівській обласній раді Роман Гайдучок, коментуючи нещодавні заяви Павла Барнацького.
Роман Гайдучок також спростував звинувачення Павла Барнацького у продажності деяких депутатів з „Нашої України”, які за словами Барнацького, готові це засвідчити. За словами Романа Гайдучка, названі депутати відкинули ці звинувачення і висловили готовність подати на нього до суду.
На думку Романа Гайдучка, поява у Львові Барнацького є замовленням, яке „виконують певні люди з середовища переможців з тим, щоб добратися до влади”. За словами Романа Гайдучка, у березні минулого року Павло Барнацький теж приїжджав на Львівщину без погодження з головою комітету ВРУ Стретовича. „Ця поїздка не лише не була погоджена з головою комітету, а взагалі йшла всупереч роботі і лінії комітету”, ― наголосив він. Роман Гайдучок схильний вважати, що цього разу така ж ситуація.
Він також поінформував, що фракція „Наша Україна” в облраді звернеться до голови комітету ВРУ з питань боротьби з корупцією та організованою злочинністю Володимира Стретовича та голови Партії захисників вітчизни Юрія Кармазіна з тим, щоб вони пояснили мету приїзду Барнацького у Львів.