Крім того, Яндекс оновив і вже наявні карти. Тепер на сервісі можна побачити докладні схеми 82 міст країни – від Мукачевого до Шостки.

Усі нові карти актуальні та виконані з точністю до будинку. Користувачі зможуть знайти на них житлові комплекси, дороги та розв’язки, які з’явилися нещодавно.

Крім того, на нових картах докладно промальовані головні аеропорти та стадіони України, які скоро зустрінуть Євро-2012.

Уболівальники зможуть подивитися, наприклад, де розташовані паркувальні майданчики біля аеропорту (http://maps.yandex.ua/-/CNTWuYmc) і стадіону (http://maps.yandex.ua/-/CNTWqZoa) у Львові.

Шукати об’єкти на нових картах можна і українською, і російською мовою. Пошук на maps.yandex.ua розуміє обидві мови, а мову інтерфейсу можна вибрати в налаштуваннях сервісу (http://clubs.ya.ru/yandex-ua/replies.xml?item_no=1910). Тому ставити питання та отримувати відповіді користувачі можуть тією мовою, якою їм зручніше та звичніше.

Нові схеми міст доступні на веб-сервісі, у мобільних Яндекс.Картах та в програмі Навігатор. А за допомогою АРІ власники сайтів можуть розмістити їх на своєму ресурсі.

Нові міста на Яндекс.Картах: Бахчисарай, Біла Церква, Бердичів, Бердянськ, Васильків, Дрогобич, Єнакієве, Ізмаїл, Калуш, Канів, Коломия, Коростень, Мелітополь, Миргород, Моршин, Мукачеве, Ніжин, Обухів, Олександрія, Павлоград, Переяслав-Хмельницький, Трускавець, Умань, Фастів, Шостка.