Під час зустрічі М. Янків повідомив, що у ході перегляду постанови, було скасовано кілька її пунктів.

«Зараз триває процес візування, після цього ці зміни буде офіційно оприлюднено», – пояснив М. Янків. Він запропонував представникам студентів провести обговорення всіх пунктів згаданої постанови в студентському середовищі, із ректорами вишів.

«Її необхідно проаналізувати. Студенти можуть викласти своє бачення, далі її потрібно обговорити з керівництвом навчальних закладів, у постанові, є питання, які не торкаються студентства. Ректори повинні розповісти про своє бачення розвитку навчального закладу. Має бути громадське обговорення, обмін думками з вузівськими центрами нашої країни. Після цього можна провести засідання Ради ректорів. Всі думки, пропозиції ми передамо до Міністерства, Уряду, Президента», – зазначив М. Янків.

М. Янків також запропонував студентам проводити систематичні зустрічі.

Нагадаємо, що 12 жовтня перший заступник голови Львівської ОДА Мирон Янків зустрівся із активістами студентського руху, які пікетували ЛОДА з вимогою скасувати постанову КМУ № 796. Представники студентів передали першому заступнику звернення до Президента України Віктора Януковича.

М. Янків у ході зустрічі повідомив, що Президент України Віктор Янукович 11 жовтня звернувся до прем’єр-міністра з вимогою переглянути постанову КМУ № 796 «Про затвердження переліку платних послуг, які можуть надаватися навчальними закладами, іншими установами та закладами системи освіти, що належать до державної і комунальної форми власності». «Своєю чергою прем’єр-міністр сьогодні звернувся до відповідних міністерств і відомств щодо перегляду цієї постанови», – зазначив М. Янків. Він запропонував студентам провести зустріч 15 жовтня для обговорення згаданої постанови.