М. Янків у ході зустрічі повідомив, що Президент України Віктор Янукович 11 жовтня звернувся до прем’єр-міністра з вимогою переглянути постанову КМУ № 796 «Про затвердження переліку платних послуг, які можуть надаватися навчальними закладами, іншими установами та закладами системи освіти, що належать до державної і комунальної форми власності».

«Своєю чергою прем’єр-міністр сьогодні звернувся до відповідних міністерств і відомств щодо перегляду цієї постанови», – зазначив М. Янків.

Перший заступник голови Львівської ОДА додав, що підтримує всі демократичні акції: «Кожен має право висловити свою позицію в межах закону. Як підтримую думку, що не може бути все платним.

Студенти мають право на здобуття освіти. Хочу наголосити на тому, що основне в оцінюванні це знання. Але, як викладач із багатолітнім стажем, який мав практику і в вишах Польщі, зазначу, що відвідування лекцій є також важливим.

Ми повинні обговорювати ці питання, вести конструктивний діалог. Пропоную зустрітися цієї п’ятниці у ширшому колі і обговорити кожен пункт згаданої постанови, бо там є і раціональне зерно. Всі ваші пропозиції ми скеруємо до відповідних відомств. Ми готові до діалогу».

Також М. Янків запропонував проводити систематичні зустрічі із представниками студентства.