Вітаючи учасників круглого столу М. Янків зазначив: «Запропонована тема круглого столу є надзвичайно актуальною. У Стратегії розвитку Львівської області до 2015 року впровадження інноваційних технологій є одним із основних пріоритетів. Львівщина є потужним науковим центром. За науковим потенціалом ми займаємо 3-4 місце в Україні, але цю галузь нам потрібно розвивати ще більше, цього рівня недостатньо для реалізації поставлених цілей. Завданням ЛОДА, виходячи зі стратегії економічних реформ Президента України, Уряду, є впровадження інструментів інноваційного розвитку. Наші виші також повинні над цим працювати. ЛНУ ім. І. Франка співпрацює з технопарком «Яворів». Ми маємо розвивати такі проекти».
Під час круглого столу було обговорено питання місця України у світовому інноваційному процесі, практики побудови стартапів у Силіконовій долині, подвійних каменів інвестиційного процесу, інвестиційної привабливість української науки.

Довідка:
Всеукраїнський конкурс «Інноваційний прорив – 2010» – це перший масштабний проект, який націлений на розвиток технологічного бізнесу в Україні, кінцевою метою проекту є залучення фінансування для низки відібраних в процесі Конкурсу ідей та проектів українських розробників, вчених та підприємців.