"Упевнений в тому, що сьогодні ми не показали хорошого футболу, - наводить слова грецького тренера офіційний сайт "Таврії". - Ми могли грати тільки в той футбол, в який звикли. Ми створили мало моментів біля воріт суперника, в одному з них забили гол".

"Суперник теж не досяг успіху в нападі, створивши небагато можливостей. Але ми все ж програли в епізодах з пенальті і автоголом".

"Звичайно, ми допустили багато помилок в цій грі, ми могли б грати кращими. Нам не вистачає командного досвіду і якості в деяких компонентах гри".

"Карпати" - це дуже хороша команда. Ми знали її сильні сторони, одна з них - це контратаки, стрімкі забігання футболістів у вільні зони. Ми сьогодні хотіли закрити суперникам такі зони, щоб противник не зміг скористатися своїми сильними компонентами гри. Ми не змогли цього зробити після того, як вийшли вперед, з тієї причини, що не зуміли втримати у своїх ногах м'яч, намагаючись через одну - дві передачі піти вперед".

"Друга наша сьогоднішня помилка - те, що три атакуючих гравці "Таврії" були сьогодні далекі на полі один від одного. Протягом матчу ми намагалися змінити нашу стратегію, але не змогли досягти того результату, який планували".

Детальніший звіт про цей матч читайте на нашому сайті ТУТ.

Джерело: ФК "Таврія"