Про це інформує прес-служба президента.

Перед початком заходу Глава Української держави взяв участь у неформальному спілкуванні та церемонії фотографування учасників зустрічі.

В Ашгабаті відбулася зустріч Президента України Віктора Януковича та Президента Туркменистану Гурбангули Бердимухамедова, під час якої вони обговорили питання подальшого розвитку співробітництва між країнами.

Глава Української держави зокрема зазначив, що всі існуючі між сторонами домовленості наразі перебувають у стадії реалізації. Позитивній динаміці в розвитку двосторонніх відносин, на його переконання, сприяє також робота Спільної міжурядової українсько-туркменської комісії з економічного та культурно-гуманітарного співробітництва. В.Янукович звернув увагу на перспективи збільшення товарообігу між нашими країнами.

Непроста економічна ситуація у світі вимагає активізації торговельно-економічної взаємодії між Україною та Туркменистаном, додав Віктор Янукович. Він висловив переконання, що вирішенню цього завдання сприятиме укладення угоди про зону вільної торгівлі.

У свою чергу Президент Туркменистану зазначив: між двома країнами розвиваються дружні відносини, які мають перспективи подальшої розбудови. «Ми будемо й надалі укріплювати наші відносини. У нас є взаєморозуміння та довіра по всіх питаннях», - сказав Гурбангули Бердимухамедов. Він також відзначив позитивну динаміку розвитку торговельно-економічних зв’язків між Україною та Туркменистаном.

Гурбангули Бердимухамедов запросив Віктора Януковича відвідати Туркменистан з візитом. Президент України прийняв запрошення. Він також зазначив, що зараз Україна і Туркменистан готують до підписання низку документів для вирішення «цілого ряду міждержавних питань, які відповідають викликам часу».