Загалом до лікарні було госпіталізовано 12 осіб. У реанімації залишаються 8 осіб, з них — 16-річна дівчина, яка знаходиться у важкому стані, у неї рвані рани обличчя. 2 людей з 8 прооперовано, одному — ампутовано руку.

Як повідомив журналістам головний лікар лікарні Сергій Риженко, трьох людей було оглянуто і відпущено, одну людину було переведено до лікарні №6.

Нагадаємо, сьогодні у центрі Дніпропетровська сталася серія вибухів. Офіційно підтверджено чотири вибухи, а за неофіційною інформацією кількість вибухів може сягнути до 10.

За попередніми даними постраждали 27 людей, 25 з них госпіталізовані. 

Прокуратура Дніпропетровської області визнала вибухи терактами і порушила кримінальну справу за ознаками злочину, передбаченого ч.2 ст. 258 КК України (терористичний акт).

Водночас СБУ спростувала інформацію про затримання перших підозрюваних у терактах

Жодних вимог через вибухи наразі ніхто не висував.

Додамо, Президент України Віктор Янукович доручив терміново вжити вичерпних заходів щодо встановлення в найкоротші терміни осіб, причетних до вибухів. Він дав доручення генеральному прокурору Віктору Пшонці, голові СБУ Ігорю Калініну та міністру внутрішніх справ Віталію Захарченку доповісти про виконання через тиждень — 4 травня.

Окрім того, стало відомо, що Союз європейських футбольних асоціацій (УЄФА) не має наміру скасовувати проведення чемпіонату Європи з футболу в Україну через вибухи в Дніпропетровську.

Джерело: Українська правда, Дзеркало тижня