«Вже не викликає сумнівів, що Янукович разом з Азаровим, Арбузовим та іншими членами своєї кліки готується віддати Україну під владу Росії. Зрозуміло, що часу до цієї трагічної події залишається все менше і менше. Головний інструмент, за допомогою якого Москва заганяє Януковича у свою пастку, наче затравлену здобич, це – ситуація, яка складається навколо закупівлі газу Україною у Росії.

Оскільки вся інформація про Януковича, його кримінальне минуле і кримінальні оборудки його сім’ї та оточення, є в наявності у керівників Кремля, то Янукович не може діяти вільно, навіть якби у нього було таке бажання. Саме тому він не може розірвати газовий контракт із Росією, який був підписаний Тимошенко за часів президентства Ющенка, не може розірвати харківські угоди, які він особисто підписав. Хоча і газовий контракт, і харківські угоди – це два антиукраїнських документи, після введення в дію яких Україна фактично стала все більше втрачати свою державну незалежність, перетворюючись із міжнародного суб’єкта на об’єкт. До того ж ускладнює ситуацію Януковича те, що Москва взяла його у лещата. З одного боку, в нього на шиї сидить апологет Кремля Азаров, який був завезений в Україну ще у 1986 році. Неозброєним оком, навіть не фахівцю, видно, що це людина, яка пройшла вишкіл ще у спецслужбах Радянського Союзу і генетично ненавидить все українське. Прямим доказом цього є те, що він не може вивчити українську мову. Як відомо, агентам КДБ ставили ментальну установку щодо генетичної ненависті до українських націоналістів, а українська мова була складовою українського націоналізму.

З другого боку, це – Віктор Медведчук, теж кремлівський улюбленець, кумами якого є Путін та дружина Медвєдєва. Він тримає маршрутну лінію, вказівник, щоб Янукович не збився на манівці, а чітко йшов до московської пастки, адже Медведчуку доручено весь час піднімати тему щодо негайного вступу України до Митного та Євразійського союзів та припинення євроатлантичної і європейської інтеграції України. Москва дуже вишукано проводить лінію шантажу Януковича Медведчуком і погрозами, що у випадку, якщо Янукович не рухатиметься в бік Москви, то прем’єр-міністром або навіть президентом в Україні стане Медведчук. Враховуючи особисту взаємну ненависть між Януковичем та Медведчуком, цей алгоритм, який Кремль застосовує, є надзвичайно ефективним. Таким чином Янукович перебуває у лещатах між Азаровим і Медведчуком. А оскільки він потрапив в ізоляцію і в Україні, і в Європі, і у Сполучених Штатах та інших розвинених країнах, то його вже ніхто не сприймає як незалежного державного діяча в цивілізованій країні.

Відтак ми можемо говорити, що Янукович робить в Україні концтабір і готується передати нашу державу до кремлівсько-кадебістської стайні. Цей план розрахований до реалізації вже за кілька місяців, особливо враховуючи, що Лавринович може очолити ЦВК, і це дуже серйозний симптом, а також враховуючи те, що існує припущення, нібито Лавринович має тісні стосунки із Медведчуком і користується прихильністю кадебістського Кремля. Тим паче, що у нього немає підстав любити Януковича, оскільки існує легенда, що останній фізично і психологічно знущався над Лавриновичем. Таким чином, складаються всі умови для знищення державного суверенітету України і нового московського поневолення.
Зрозуміло, що терпіти цей процес жоден з українських націоналістів, державників-патріотів не може і не повинен. Висновок після виборів ми можемо зробити такий, що Україна перебуває під окупацією Донецько-Єнакіївського клану. Ніколи за часів існування України не було так, щоб три вищі владні посади – законодавчу, виконавчу і президентську – захопили представники донбаського олігархічного угрупування. Виходець із Донецька Рибак, представник комуністичної номенклатури, став головою Верховної Ради, Янукович, родом з Єнакієвого, представник кримінальної світу – президент України і Азаров, фігура кадебістських впливів, який теж був імплантований в Донецьк, знову став прем’єр-міністром.

Отже, фактично Україна опинилась у дуже трагічній ситуації. Такій трійці позаздрив би навіть головний кат української нації Джугашвілі (Сталін). Ця трійка готова розпочати масовий терор і репресії в України. Відповідно, слід починати негайно діяти. Треба ставити питання про те, що оскільки ми не може перебрати на себе владу на верхівці, треба починати брати владу на галицько-волинському просторі. Необхідно розпочати процес децентралізації України. Як я вже казав, потрібно негайно виступити з ініціативою формування Галицько-Волинського автономного краю, як частини, яка буде автономною в рамках фінансово-економічного забезпечення та самоврядних повноважень. Це жодним чином не загрожує унітарності України, оскільки в унітарній Україні вже понад 20 років функціонує Автономна республіка Крим. Це зовсім не сепаратизм, а намагання розпочати катарсис (очищення) від кланово-олігархічної багнюки і смороду, і потрібно піднімати цей процес на тих територіях, де є найкращі умови для цього, оскільки донбаські кланово-олігархічні групи здійснюють найбільшу експлуатацію саме галицько-волинського ареалу, і саме звідси сьогодні забираються всі гроші, які йдуть на підтримку кланово-корпоративного донбаського угрупування, адже фактично відбувається експропріація не лише додаткового вартості, але й частини необхідного продукту. По суті, здійснюється фінансово-економічний геноцид щодо Західної України з боку донбаських кланово-кадебістських структур, які здійснили окупацію України і зараз готуються піднести нашу державу на блюдці із блакитною стрічкою кадебістському Кремлю. Тому нам сьогодні потрібно негайно створити органи самоврядності і сформувати фінансово-економічну самостійність на теренах галицько-волинського регіону.

Українська Національна Консервативна партія готова цей процес розпочати і закликає всіх, кому небайдужа доля України, створити відповідний оргкомітет, щоб обласні ради сформували виконавчий координаційний орган щодо створення відповідної виконавчої дирекції в рамках Галицько-Волинського регіону для вироблення плану фінансово-економічних дій і розширення самоврядних функцій, ліквідувавши райдержадміністрації та облдержадміністрації і створивши відповідні виконавчі органи місцевого самоврядування. Чекати вже немає чого, діяти треба дуже швидко, оскільки соціально-економічна, фінансова і політична ситуація щодня погіршується, і після обрання донбаської кланово-кадебістської кримінальної трійки, яка захопила владу в Україні і збирається здати Україну Москві, чекати вже нема чого. Всі мої найгірші прогнози, які я озвучував впродовж 2011-2012 років, почали дуже швидко здійснюватися. Тому зараз наступив час негайних дій. Кожен повинен визначитися на чиєму він боці – на боці бандитів, кремлівських кадебістів, чи на боці української нації, яку московська імперія мордує впродовж останніх 350-ти років!», - вважає Олег Соскін.