Партії "Єдина Росія" і Партія регіонів України" (лідер - екс-прем’єр Віктор Янукович) наступного тижня, можливо, підпишуть угоду про співробітництво.

Як повідомив у четвер секретар президії генради партії "Єдина Росія", віце-спікер Держдуми В’ячеслав Володін, попередні консультації з обговорення проекту угоди завершилися, і були "зняті всі питання з обох боків".

"Ми ще раз обговорили підготовлений нашими партіями проект угоди про співробітництво, вважаємо, що цей документ повністю доопрацьовано для його затвердження керівництвом нашої партії", - сказав віце-спікер, передає "Інтерфакс".

Він відзначив, що на вечірньому засіданні президії генради "Єдиної Росії" у четвер цей документ, скоріш за все, буде схвалено. "Всі питання і зауваження до нього зняті, і не викликає сумніву, що ми схвалимо проект угоди", - підкреслив В.Володін.

За його словами, якщо таке рішення ухвалено, для підписання угоди про співробітництво між партіями в майбутній вівторок до Києва відправиться член президії генради партії "Єдина Росія", глава міжнародного комітету Держдуми Костянтин Косачов, а також депутати - "єдинороси Костянтин" Затулін і Віктор Нефедов. "Вони будуть уповноважені підписати угоду про співробітництво двох партій", - сказав Володін.

Раніше ForUm повідомляв, що лідер Партії регіонів Віктор Янукович заявив про намір підписати договір про співробітництво з партією "Єдина Росія".

"Партія регіонів має намір укласти договір про співробітництво з партією "Єдина Росія", - сказав В.Янукович. За словами лідера партії, питання співпраці з "Єдиною Росією" підіймалося в ході його недавнього візиту до Москви.

Фракція "Єдиної Росії" в Державній Думі Росії налічує 303 депутати (67,33%), тобто необхідною кількістю голосів для прийняття звичайних і конституційних федеральних законів.

ForUm