«Підписання президентом України Віктором Януковичем антиконституційного закону Ківалова-Колесніченка "Про засади державної мовної політики", ухваленого з порушеннями усіх правових норм, стало ще одним наріжним каменем зрадницької політики правлячого режиму, тріумфом офіційної українофобської політики в державі.

Нащадки совєцько-московських окупантів, манкурти-перевертні та відверті вороги існування України як незалежної суверенної держави зробили все для того, щоб у XXI столітті відновити процес масштабної русифікації і не допустити становлення вільної української нації.

Підписання Януковичем антиукраїнського закону остаточно повертає Україну в колоніальний статус, несе реальні загрози існування та розвитку української нації. Це – прямий замах на українську мову, українську ідентичність і українську державність.

Правляча в країні колоніальна камарилья виявилася прямими нащадками ворогів України та української мови. Їхні імена назавжди увійдуть у чорний список тих, хто нищив українську націю і будуть вивчатися в підручниках історії як приклад зради й запроданства», - наголосив політик.

Також Анатолій Вітів переконаний, що немає нічого дивного в тому, що «рука лідера олігархічної Партії регіонів та фактичного власника вкраденої в народу резиденції Межигір'я не здригнулася поставити свій підпис під цим ганебним і злочинним актом. Світогляд Януковича є світоглядом не українського президента, а малоросійського губернатора, який радий вислужитися перед Кремлем».

«Партія регіонів та її сателіти разом з продажними "тушками" у парламенті не мають нічого спільного з Україною. Це – чужорідний ворожий елемент, наслідок багатолітньої московської окупації і деградації мислення, від якого потрібно радикально очиститися, щоб здобути справжню, а не бутафорну свободу та незалежність», - зазначив очільник Волинської «Свободи».

«Партія регіонів як ініціатор наступу на українську мову і Янукович як виконавець волі кремлівських господарів понесуть кримінальну відповідальність за державну зраду перед українською нацією», - заявив Анатолій Вітів.