Про це глава Української держави заявив в інтерв'ю телеканалу CNN International, передає «Фокус»

Зокрема, на прохання прокоментувати кримінальне переслідування Тимошенко, Янукович заявив: «Юлія Тимошенко знайде можливість захистити себе, і я - один з тих, хто зацікавлений в тому, щоб це відбулося. Я хотів би, щоб вона довела, що звинувачення проти неї неправдиві».

За словами президента, судове рішення не підлягає сумніву, а це означає коректність як виправдального, так і обвинувального вироку. «Якщо суд визнає її винною, вона повинна буде понести відповідальність, як і будь-яка інша людина», - додав Янукович.

При цьому, в іншій частині інтерв'ю президент визнав недосконалість існуючої судової системи: «Нам все ще належить реформувати судову систему, щоб побороти корупцію».

У ході інтерв'ю журналіст CNN нагадав президенту про те, що, «на думку багатьох українців, нинішня стабільність здобута ціною демократії». Янукович відповів, що демократичні зміни останніх років незворотні: «Україна взяла курс на демократію і продовжить йти цією дорогою. А звинувачення, які ми чуємо останнім часом, - це тимчасові невдачі».

Однак у команді Тимошенко не вірять у щирість заяв Януковича. «Хіба можна повірити, що людина, яка особисто давала команду посадити Тимошенко, тепер щиро хоче, щоб вона довела свою невинність? Я цього навіть теоретично не допускаю! А в тому, що команда на переслідування Тимошенко надійшла від президента, я не сумніваюся ні хвилини, тим більше що генпрокурор Віктор Пшонка по наївності зізнався на прес-конференції, що виконує вказівки президента», - заявив заступник голови фракції« БЮТ-Батьківщина »Сергій Соболєв.