Зокрема, на сайті президента є лише коментарі самих навчань і жодного слова про вибух снаряду в озері поблизу українсько-польського кордону.

Відзначимо, що вибух трапився орієнтовно між 13 і 14 год. учора. Десь близько 13 год. президент натискав кнопку запуску ракети з ракетного комплексу «СТУГНА-П».

Натомість військові експерти стверджують, що ракета цього класу має максимальну дальність польоту лише 4 тисячі метрів, тому у Грушів не могла залетіти.

Очевидці ж події більше схиляються до того, що ракета була запущена з літака. Вони також кажуть, що стовп води в озері сягав 80 метрів, тому це точно не рибалки глушили рибу динамітом.

Також Вголосу стало відомо, що під час вибуху в озері на острівці перебувала дівчина, яка приплила туди на човні. Тому усе могло закінчитись трагічно, бо траєкторія її руху і вибух снаряду збігались.

Рибалки, які бачили вибух кажуть, що тепер 1 жовтня відзначатимуть другий день народження, бо мало бракувало до трагедії.

Нагадаємо, що учора на водосховищі у Грушеві вибухнув невідомий предмет. Це трапилось саме у час військових навчань на Яворівському полігоні за участю Президента України В. Януковича. 

Військова прокуратура перевіряє цю історію.

Нагадаємо, що 20 квітня 2000 року, невдало пущена з полігону в Чернігівській області ракета класу «земля-земля» опустилася на житловий будинок у Броварах на Київщині. Тоді три людини загинули, п'ятеро отримали поранення.

У другому випадку, 4 жовтня 2001-го року ракета «земля-повітря», яка стартувала на навчаннях військ ППО в Криму, поховала в Чорному морі 78 пасажирів і членів екіпажу літака ТУ-154, що летів рейсом «Тель-Авів - Новосибірськ».

В обох випадках військові спочатку теж заперечували свою причетність.