Про це заявив голова ради об’єднаної опозиції «Батьківщина» Арсеній Яценюк під час прес-конференції у Львові сьогодні, 9 вересня, інформує кореспондент Вголосу.

За його словами, Вищий адміністративний суд України повернув позов проти президента Віктора Януковича, якого опозиція звинувачує по 16 пунктах (мовний закон, харківські угоди, підписання пенсійної реформи тощо). 

«Янукович має відповісти за всі дії, які він вчинив за останні 2,5 років, – наголосив Яценюк. – Ми усвідомлювали, що ВАСУ – під тиском Януковича. ВАСУ намагався знищити понад 500 тис. заяв, приєднаних до нашого позову. Я був приємно здивований, що на Заході і на Сході українці не боялися підписувати такі заяви, залишаючи свої координати. Вони висловили свою позиції проти режиму. Завтра проведемо мітинг біля ВАСУ з метою захисту прав громадян отримати чесне і справедливе правосуддя в Україні, а суд зобов’язаний розглянути цей позов, а не повертати його».

Вже у новій Верховній Раді після прийняття закону про імпічмент президента Арсеній Яценюк пообіцяв створити спеціальну комісію з питань усунення Януковича від влади.