Лідер Партії регіонів Віктор Янукович не має наміру з‘являтися на допит в Івано-Франківське, Закарпатське і Кримське обласні управління Міністерства внутрішніх справ. Про це він заявив в інтерв’ю журналістам у понеділок.

«По-перше, мене туди ніхто не викликає. Я не бачу взагалі-то причин туди їхати», - сказав Янукович. Він заявив, що якщо йдеться про якісь порушення, то він нічого не порушував. «Якщо йдеться про те, щоб надати якусь інформацію, то я готовий надати її будь-яким способом, а якщо йдеться, що таким чином мене потрібно принижувати, я думаю, що я цього не допущу», - заявив лідер Партії регіонів.

На питання про будівництво його дачі в Івано-Франківській області Янукович відповів, що жодного разу не був на ній. «Ці 10 соток, які були мені запропоновані, - я навіть не знаю, в якому вони були місці», - додав він.

Нагадаємо, що Янукович і лідер Соціал-демократичної партії (об’єднаної), колишній голова Адміністрації Президента Віктор Медведчук не з’явилися 1 червня на 10:00 на запрошення Міністерства внутрішніх справ для дачі пояснень до УМВС в Івано-Франківській області.

МВС запрошувало для дачі пояснень до свого обласного управління в Івано-Франківську Януковича, Медведчука та івано-франківського екс-заступника губернатора Блащука 1 червня.

Янукович також не з’явився на допит в Управління з боротьби з організованою злочинністю Головного управління МВС в Києві 2 червня і 30 травня.

Українські новини