«Я закликаю всіх кандидатів долучитися до підписання цього Кодексу честі. На мій погляд, це дасть можливість на цей період встановити певні правила етики для кожного із кандидатів і їхніх команд. Це також дасть можливість дотримуватись їх у майбутньому», - заявив Янукович під час церемонії підписання в кінотеатрі Зоряний.

Янукович закликає від початку виборчої кампанії і до оголошення офіційних результатів виборів, всіх представників кандидатів, керівників штабів, агітаторів, членів виборчих комісій та спостерігачів, взяти на себе зобов'язання діяти відповідно до найвищих морально-етичних стандартів, викладених у даному Кодексі чесного ведення виборчої кампанії.

«Виходячи з принципів верховенства права і в інтересах проведення демократичних виборів в Україні, лідер Партії регіонів закликав всіх кандидатів, їхні виборчі штаби дотримуватися цих стандартів», - повідомляє прес-служба ПР.

До переліку стандартів входить, зокрема, дотримання Конституції і законів, повага позиції інших кандидатів і свободи слова. Підтримання професіоналізму і нейтралітету при підході до проведення виборів з боку працівників виборчих комісій на всіх рівнях; повагу права виборців на реалізацію права голосу; сприяння українським та міжнародним організаціям спостерігачів в їхніх зусиллях щодо забезпечення прозорості та відкритості виборчого процесу.

Регіонали також закликають не зловживати правом на судовий захист шляхом подання неправдивих скарг, не допускати залякування виборців і протидіяти використанню службового становища.

Також пропонується визнати офіційні результати виборів. При бажанні допускається їхнє оскарження тільки у встановленому законом порядку.