Про це повідомив глава президентської адміністрації Сергій Льовочкін, передає «Інтерфакс-Україна».

«Закон буде опублікований завтра», - підкреслив він.

Льовочкін перебуває в Індії в складі офіційної делегації на чолі з президентом України.
Цей закон визначає механізм персонального голосування депутатів.

10 грудня глава Верховної Ради 6-го скликання Володимир Литвин повідомив, що підписав закон про персональне голосування народних депутатів.

6 грудня Верховна Рада внесла зміни до регламенту, які зобов'язують народних депутатів особисто реєструватися для участі в засіданнях парламенту, приймати участь в голосуванні і робити це особисто.

Відповідно до закону, перед відкриттям кожного засідання парламенту проводиться реєстрація народних депутатів особисто на підставі посвідчення народного депутата та власноручного підпису. У залі засідань депутат реєструється за допомогою електронної системи «Рада», таким чином, це робить неможливим реєстрацію депутата замість нього іншою людиною.

Голосування здійснюється депутатом особисто за допомогою електронної системи «Рада» в залі засідань, що унеможливлює голосування за депутата іншою людиною.

На засіданні Верховної Ради депутат не повинен перешкоджати розгляду питання порядку денного, в тому числі блокувати трибуну, роботі глави, а також голосуванню інших депутатів.

Народний депутат зобов'язаний під час голосування голосувати «за», «протии», «утримався». Неучасть в голосуванні народного депутата не допускається.

Верховна Рада 7-го скликання розпочинає свою роботу 12 грудня.

Джерело: Українська правда