Президент України взяв участь в конференції, присвяченій розвитку туристичного бізнесу під час проведення Чемпіонату Європи в Україні та Польщі.

Віктор Янукович виступив перед учасниками конференції Євро-2012: довгострокові можливості інвестицій в сектор готелів і відпочинку в Україні, повідомляє КорреспонденТ. net, посилаючись на  офіційний сайт Президента.

У своєму виступі Янукович відзначив що в основі розвитку національної економіки і модернізації держави буде покладена інноваційно-інвестиційна модель.

Кажучи про підготовку України до проведення Євро-2012, Янукович виразив упевненість, що необхідно плідно використовувати час, який залишився до цієї події, для розвитку готельного бізнесу.

Також Віктор Федорович відзначив, що в контексті підготовки до Євро-2012 буде прийнятий ряд законопроектів, які, зокрема, передбачають послаблення податкового тиску на підприємства готельного бізнесу, спрощення процедури оформлення дозвільних документів для них і ліцензування.

"Ви зможете переконатися - все, про що влада говоритиме вам, вона виконуватиме. Для цього в нашій державі будуть створені державні гарантії", - завірив Янукович учасників конференції.

Нагадаємо, що недавно під час поїздки до Львова Янукович запропонував провести зимову олімпіаду 2022-го року в Карпатах, а також запропонував допомогу Росії в підготовці до Сочі-2014. Крім того, Президент пообіцяв бути особисто присутнім на відкритті львівського стадіону, який прийматиме матчі Чемпіонату Європи.