Про це повідомив радник Президента України - керівник Головного управління з питань міжнародних відносин Адміністрації Президента України Андрій Гончарук, інформує прес-служба президента.

За його словами, програмою візиту передбачається, зокрема, проведення зустрічей Глави держави з Президентом Естонської Республіки Тоомасом Хендріком Ільвесом, Прем'єр-міністром Естонії Андрусом Ансіпом та Спікером Парламенту Естонії Ене Ергма.

З естонською стороною планується обговорити широке коло питань розвитку двосторонніх відносин, передусім у політичній та економічній сферах.

«На порядку денному питання активізації двосторонньої торгівлі та інвестиційної співпраці, взаємодії у галузях транспорту і енергетики, поглиблення культурно-гуманітарних зв’язків між Україною та Естонією», – розповів Андрій Гончарук.

Окрему увагу буде приділено темі європейської інтеграції України, зокрема підготовці до підписання Угоди про асоціацію між Україною та ЄС у ході Вільнюського саміту ініціативи «Східне партнерство».

У рамках візиту планується підписання двостороннього документа про співпрацю у транспортній сфері.