Екс-прем'єр-міністр України, лідер Партії регіонів Віктор Янукович заявив, що за останній рік Україна не просунулася на шляху демократії і соціально-економічних перетворень.

"Пройшов рік з часу так званої "помаранчевої революції". Результати цього року ще аналізуватимуться і істориками, і економістами. Проте вже зараз можна сказати, що за цей час Україна ні на крок не просунулася на шляху демократизації і соціально-економічних перетворень", - сказав Янукович у суботу на з'їзді партії "Єдина Росія", що проходить у Красноярську.

За його словами, "навпаки, Україна як в плані економіки, так і демократії відкинута назад", передає «Інтерфакс».

" Досягнутий в минулі роки прогрес і пов'язані з ним надії людей на краще життя зав'язли в лавині популізму, непрофесіоналізму і безвідповідальності", - заявив Янукович.

На його думку, "в результаті бездарної роботи нової влади люди втратили віру в те, що вона (влада) здатна змінити щось на краще".

Екс-прем'єр України і чинний лідер опозиційної Партії регіонів вважає, що це одна з найголовніших втрат України за останній рік, оскільки без довіри народу до влади не можна побудувати сильну державу.

" Замість реальної роботи з розвитку держави так звані "революціонери" загрузли у взаємних звинуваченнях і викриттях", - підкреслив Янукович.

Він висловив співчуття, що останніми роками російсько-українські відносини не розвиваються так успішно, як хотілося б. "Ми повинні зробити все, щоб народи наших країн жили в дружбі і достатку", - заявив Янукович.

ForUm