Про це він сказав на 10-му форумі Ялтинської європейської стратегії, який урочисто відкрився в п'ятницю в Лівадійському палаці в Криму.

За словами Януковича, бойові дії в Сирії хвилюють весь світ.«Будь-який нормальний чоловік ставиться до них негативно», – відзначив він.

Нагадаємо, що сьогодні Президент України Віктор Янукович і Президент Литовської Республіки Даля Грібаускайте офіційно відкрили десяту Ялтинську щорічну зустріч . Перші особи двох країн представили своє бачення можливостей створення синергій для Широкій Європи.

Основною темою 10-го Форуму Ялтинської європейської стратегії стануть фактори успіху, які є фундаментом сильних, конкурентоспроможних , самодостатніх і правових держав і суспільств. Інші теми дискусій, які увійшли до порядку денного нинішнього форуму YES , включають глобальну економіку, енергетичну безпеку, загрози та інновації, які змінять наше життя , а також тему лідерства. Особливу увагу буде приділено майбутньому Широкій Європи та перспективам України щодо інтеграції в європейські структури і співпраці з ними.