Прем'єр-міністр України Віктор Янукович прибуде до Львова близько 10 год.

Про це в коментарі «ПресТайму» повідомила радник прем'єра Ганна Герман.

Радник прем'єра здивувалася, чому Львівська ОДА не повідомила журналістам детальну програму перебування прем'єр-міністра України, а поінформувала лише про нараду з господарським активом області. За її словами, повна програма візиту була відома вчора.
Ганна Герман повідомила, що одразу після прибуття прем'єр відвідає Львівський державний завод ЛОРТА.

Після цього об 11.00 год. Янукович планує зустрітися із львівською інтелігенцією у Палаці Полотоцьких. Нагадаємо, що цю зустріч зініціювала сама Ганна Герман

З 14.00 год. по 16.00 год. прем'єр планує провести нараду з проблем розвитку регіону за участю адміністративно-господарського активу області.

Після цього Янукович дасть прес-конференцію для львівських журналістів.

Нагадаємо, що у попередньому його плані перебування у Львові планувалися відвідини ЛАЗу.

PRESSTIME.COM.UA

Перший літак з урядовцями уже приземлився

Про це повідомляє "Львівський портал".  

На львівському летовищі уже приземлився перший літак з урядовцями, які перебувають у складі групи, що прибуває сьогодні до Львова на чолі з прем’єр-міністром Віктором Януковичем.

До Львова прибули віце-прем’єр-міністри Володимир Радченко та Володимир Рибак, а також міністри культури, праці та соціального захисту, голови Державної митної служби, ДПА, та Державної прикордонної служби, комітету лісового господарства, заступник генпрокурора та начальник Укрзалізниці.

Також цим літаком прибули народні депутати Ганна Герман, Тарас Чорновіл та Василь Горбаль.