Про це президент сказав на нараді з адміністративно-господарським активом Івано-Франківської області, повідомляє «Українська правда».

«Демократія - це не знущання над самими собою. Це такий конструктивний підхід до життя. Маєш конкурентноздатну програму - будь ласка, реалізуй її, ми можемо створити умови», - заявив президент, повідомляє Інтерфакс-Україна .

«Але коли вважають, що, наприклад, в одному регіоні обрали від однієї партії 5 глав міст, а партія в опозиції - що, це 5 глав будуть в опозиції? Я собі цього не уявляю... Я йому голову відкручу, якщо він не буде займати каналізацією, не буде займатися водою, газом», - додав Янукович.

При цьому президент підкреслив, що центральна влада буде партнером місцевої влади в питаннях вирішення соціально-економічних проблем, і назвав безперспективною позицію тих політиків, які "каламутять воду".

«Перспектива в них буде - куточок... Ми їх багато бачили за роки незалежності, цих політиків. Вони відходять всі й у них таке місце, як кажуть, - маргінали», - підкреслив Янукович.

фото: Таблоід