«В Україні Вас добре знають як далекоглядного політика, досвідченого керівника і щирого друга нашої країни. Ступінь довіри, висловлений з боку однопартійців, є гідним та належним визнанням Ваших заслуг перед партією, державою і народом», – цитує Януковича прес-служба Президента України.

«Переконаний, що під Вашим керівництвом Комуністична партія Китаю і надалі очолюватиме упевнений поступ КНР на шляху зміцнення національної економіки, розбудови гармонійного суспільства, здійснення масштабних соціальних реформ, а також подальшого зростання загальновизнаного авторитету Китаю на міжнародній арені», – зазначив Янукович.

Президент України також висловив сподівання на подальший динамічний розвиток двосторонніх відносин стратегічного партнерства, виконання чинних домовленостей щодо реалізації масштабних проектів у різних сферах співробітництва, розширення гуманітарних контактів між українським та китайським народами.

«Вірю, що на новій відповідальній посаді Ви підтримуватимете добру традицію дружньої взаємодії і конструктивної співпраці між Китаєм і Україною», – наголосив Глава Української держави.

Віктор Янукович побажав Сі Цзіньпіну «нових здобутків, міцного здоров'я та наснаги, а дружньому народові Китаю – добробуту, злагоди і миру».