В одному з епізодів програми, що вийшла у середу, 28 листопада, жорстко висміюються американські політичні консультанти, які після закінчення виборів у США вирушають в інші країни насаджувати американську демократію.

В епізоді журналіст Джейсон Джонс бере коментарі у представників Болівії, України та Гондурасу, які працювали з «консультантом без кордонів» Тедом Дівайном (що перекладається як «божественний»).

Під час інтерв'ю українець Андрій Добрянський висловлює своє невдоволення роботою Дівайна: «Американські політичні консультанти повинні були зробити повне оновлення іміджу Януковича після того, як він пообіцяв посадити своїх суперників у в'язницю. Вони придумали політичні рекламні плакати із портретом усміхненого Януковича і простим слоганом: «Почую кожного». Але це не спрацювало. Він все одно засадив своїх опонентів за ґрати».

«Але ж це нічого не означає, - вигукує журналіст, - Він міг почути щось, що йому не сподобалося, і тому посадив їх у в'язницю».

"Це не допомагає демократії", - заперечує Добрянський.

«Але він переміг. Значить, наша система працює», - продовжує наполягати американський журналіст.

Під час розповіді були використані кадри президентської гонки в Україні 2010 року.

<div style="background-color:#000000;width:520px;"><div style="padding:4px;"><iframe src="http://media.mtvnservices.com/embed/mgid:cms:video:thedailyshow.com:421596" width="512" height="288" frameborder="0"></iframe><p style="text-align:left;background-color:#FFFFFF;padding:4px;margin-top:4px;margin-bottom:0px;font-family:Arial, Helvetica, sans-serif;font-size:12px;"><b><a href="http://www.thedailyshow.com/watch/wed-november-28-2012/consultants-without-borders">The Daily Show with Jon Stewart</a></b><br/>Get More: <a href='http://www.thedailyshow.com/full-episodes/'>Daily Show Full Episodes</a>,<a href='http://www.indecisionforever.com/'>Political Humor & Satire Blog</a>,<a href='http://www.facebook.com/thedailyshow'>The Daily Show on Facebook</a></p></div></div>

Джерело: Кореспондент