Член ради Національного олімпійського комітету України Сергій Бубка вважає, що президента України Віктора Ющенка дезінформували в питанні зникнення 100 мільйонів гривень олімпійських грошей.
"Річний бюджет у 2004-у році становив 25 мільйонів гривень, тобто 5 мільйонів дол. А 100 мільйонів НОК України не бачив за всю свою історію", – заявив Бубка. Крім того, за словами Бубки, грошові махінації олімпійських грошей виключені: всі кошти розподілялися виключно за умови рішення олімпійського комітету, який потім робить звіт перед асамблеєю. І навіть питання виділення резервних грошей теж вирішує виконком НОК.

"Якщо ми будуємо демократичну державу, розправи після виборів не можна допускати. Олімпійська команда не була скривджена, гроші були виділені і переведені на рахунки спортсменів", – заявив спортсмен.
Він також заявив, що не шкодує, що підтримував Януковича протягом президентських виборів-2004 і фактично виступав обличчям його рекламної кампанії. "Я завжди працював і працюю на користь держави. Віктора Федоровича я знаю більше 20 років. І щиро підтримував його на виборах", – наголосив Бубка, додавши, що поважає і Віктора Андрійовича і не сказав "жодного поганого слова" на його адресу.
Водночас на питання, чи не відчуває він тиск з боку влади, Бубка відповів негативно, додавши: "Поживемо – побачимо".

І-Репортер