Цей візит досі залишається у найближчих планах Президента України, попри масові страйки в країні з вимогою відставки Януковича та уряду.

Як інформує прес-служба Президента України, візит глави Української держави буде здійснено на виконання двосторонніх домовленостей, досягнутих на найвищому рівні в рамках Саміту з питань ядерної безпеки (26-27 березня 2012 року, м. Сеул, Республіка Корея), а також на запрошення Голови КНР Сі Цзіньпіна.Програмою державного візиту передбачаються, зокрема, переговори Президента України Віктора Януковича з Головою Китайської Народної Республіки Сі Цзіньпіном у вузькому та розширеному форматах, зустрічі з керівництвом уряду та парламенту країни. Також планується відвідання Главою Української держави провінції Шеньсі та його виступ на бізнес-форумі за участю представників ділових кіл України та Китаю.

Як зазначив Сергій Льовочкін, першочергову увагу в ході перемовин на найвищому рівні буде приділено питанням практичної реалізації та перспектив розвитку українсько-китайської співпраці, насамперед, у торговельно-економічній, інвестиційній, фінансово-кредитній, енергетичній, аграрній та науково-технічній сферах.

Глава Адміністрації Президента підкреслив, що за результатами візиту сторони мають намір підписати низку важливих документів, спрямованих на поглиблення відносин стратегічного партнерства між Україною та Китаєм і розширення двосторонньої взаємодії, зокрема в політичній, енергетичній, авіабудівній, аграрній, гуманітарній та інших сферах.