Про це заявив в ефірі програми «Шустер Live» журналіст, депутат Київради Дмитро Гордон, повідомляє видання "Гордон".

«Янукович в запої, в депресії. Тому що, напевно, навіть до його голови вже дійшло, що він накоїв в історичному плані, яку гидоту проти свого народу», – заявив він.

Гордон відмовився розкривати свої джерела інформації, але підкреслив, що відповідає за сказані слова.

Журналіст розповів також, як себе вів Янукович при зустрічі з керівником адміністрації президента Росії.

«Коли він жив під Москвою, до нього приїхав Сергій Борисович Іванов, голова адміністрації президента Путіна. Янукович зустрів його в халаті, підшофе, і став роздавати йому вказівки. Після чого Іванов приїхав до Путіна і сказав: «Більше мене туди не направляйте, незрозуміло, хто у кого в гостях перебуває, він у нас або ми у нього», – розповів він.

Дмитро Гордон також заявив про прямий родинний зв’язк між Віктором Януковичем і космонавтом, який його опікував, Георгієм Береговим.

«За моїми припущеннями, побудованими на спілкуванні з людьми, які багато що знають, це фізіологічний батько Віктора Федоровича Януковича, – космонавт Береговий (Георгій Береговий – льотчик-космонавт СРСР, двічі Герой Радянського Союзу, який допоміг Януковичу зняти дві судимості) котрий все життя – він жив у цей час в Єнакієвому – допомагав йому, тягнув його. Те, що Янукович був явно завербований – це зрозуміло. І Путін це добре знає. І справи особисті всі були вивезені на агентуру в Москву», – каже Гордон.

Він також розкрив деякі подробиці візиту 24-х українських депутатів до російської Держдуми.

«Один з них, пан Лук’янов, почав говорити про те, що ми ж проросійські всі. І Наришкін виголосив дуже цікаву фразу, про яку ніхто не знає. Він сказав: «Вам не треба бути проросійськими, вам треба бути проукраїнськими», – повідомив він.

На думку журналіста, фраза Наришкіна – чергове свідчення того, що Кремль готовий відступити в конфлікті.

«Сьогодні ряд розвідданих говорить про те, що Путін серйозно хоче йти назад. Він повинен зберегти обличчя, але він повинен йти назад, тому що санкції знищують його режим все більше і більше. І оточення найближче його починає бунтувати. І воно буде бунтувати далі, все більше і більше», – підсумував Гордон.