Про це йшлося сьогодні під час його прес-конференції у Ростові-на-Дону.

Натомість президент-втікач почав розповідати про найманців, що спілкувалися іноземною мовою, яких нібито бачили під Мелітополем, а потім заходився цитувати Кіссинджера.

Нагадаємо:

“Я мрію про те, щоб якомога швидше закінчилася в Україні війна, на мой Батьківщині, в Донбасі. Щоб перестали гинути люди, щоб Донбас потім воскрес із цих руїн, в які його привела війна. Дуже хочеться, щоб повернулися люди, яких розігнали по всьому світу”, — сказав Янукович.

Екс-президент-втікач Віктор Янукович пояснив, чому не підписав документ про Асоціацію із ЄС. Колишній політик заявив, що йшлося не про угоду про асоціацією із ЄС, а про документ про зону вільної торгівлі. На думку Януковича, це б потягло за собою значні збитки для української економіки, в тому числі важкої промисловості.

Також Янукович грубо відповів на запитання української журналістки. Як відомо, українська кореспондентка Олена Лунькова спитала в утікача, що, на його думку, про нього напишуть у підручниках історії. Колишній політик, зі свого боку, заявив, що пережив багато образ, і грубо звернувся до журналістки. «Знаємо ми ваших господарів і знаємо, як вони з вами обходяться... Ви цього не варті, щоб на вас так багато витрачали часу», - заявив він. 

Разом з тим, Екс-президент України розповів, що має прихильників в Україні, з якими тримає зв’язок. «Упевнений, що є (його прихильники в Україні – ред.), впевнений, що багато однодумців. Я підтримую з ними зв’язок. Той страх, який був у людей, який навіяли у людей ці «бєспредєльщики» проходить, і люди вище піднімають голови», - сказав Янукович.

До всього на прес-конференції в Ростові-на-Дону екс-президент-втікач Віктор Янукович підтвердив існування письмового прохання на застосування російських військ проти ЗСУ.

Екс-президент-втікач Віктор Янукович сказав, що його найбільшою помилкою було те, що він не ввів воєнний стан.