У Давосі він візьме участь в заходах Всесвітнього економічного форуму (ВЕФ).

За інформацією прес-служби глави держави, у ході роботи цьогорічного засідання ВЕФ, темою якого є «Гнучкий динамізм», передбачається сформувати глобальні, регіональні та галузеві програми, спрямовані на стимулювання перетворень на відповідних рівнях, здатних протистояти новим викликам сьогодення.

Цього року пріоритетними питаннями для Глави держави у рамках засідання ВЕФ є розвиток інфраструктури та енергетична проблематика - ключові фактори зростання національної економіки.

Планується, що Президент України візьме участь у сесіях неформальних засідань світових економічних лідерів «Закладення підвалин для відродження Європи» та «Енергетична інфраструктура у перехідному періоді».

Під час згаданих заходів обговорюватимуться інноваційні ідеї щодо відродження зростання у Європі; розглядатиметься широкий спектр питань сучасної світової енергетичної архітектури, зокрема, напрями гарантування енергетичної безпеки Європи, геополітичні аспекти енергетичної політики, а також розвиток альтернативної енергетики.

Глава держави представить у своїх виступах бачення України щодо її можливого внеску у відновлення економічної стабільності на Європейському континенті та в розвиток нових моделей взаємодії в енергетиці.

Президент України виступить як співдоповідач на пленарній сесії ВЕФ «Прискорення розвитку інфраструктури», акцентуючи на ролі, досвіді та можливостях України в забезпеченні транзитних потоків у Євразії за напрямками «Північ-Південь» та «Схід-Захід».

Передбачена окрема зустріч Януковича з Виконавчим головою Всесвітнього економічного форуму К.Швабом, під час якої буде обговорено питання подальшої співпраці України з ВЕФ, у тому числі в рамках започаткованої Ради з формування глобального порядку денного по Україні.