Про це йдеться у спільній заяві фракцій БЮТ та ПРП у Львівській міській раді, за яку проголосувало 66 депутатів на сьогоднішній сесії ЛМР.

«Кабінет міністрів на чолі з антиукраїнським прем’єром безсоромно залазить до кишені кожної української сім’ї. Вже з першого серпня цього року ціна газу для населення і теплопостачальних підприємств зросте на 50%, а з середини осені на 20-30% підвищиться вартість решти житлово-комунальних послуг.

Такі нововведення Кабміну остаточно заженуть наш народ за межу бідності!!! Тепер ці дії можна розцінювати як свідому політику нової влади проти свого народу, адже для задоволення побутових потреб мешканців в Україні видобувають достатню кількість блакитного палива!

Ми всі пам’ятаємо ейфорію нової влади стосовно домовленості з Росією щодо низької ціни на газ. Гарантією стабільності ціни газу для України мала бути ганебна угода про пролонгацію перебування Чорноморського флоту в Криму до 2042 року, яку підписали цієї весни. Натомість маємо факти: іноземний флот у Криму, а ціна на газ виросла у 1,5 рази», - йдеться в заяві.

«Чим більше новобраний український Президент у своїх інтерв’ю відверто заявляє, що має намір повернути російсько-українські відносини в "дружній історичний формат", тим жорсткішими стають умови цих відносин для України, а деякі з них можна напряму віднести до статті «зрада національних інтересів країни».

Та найганебніше те, що діюча українська влада вкоїла замах на духовну цілісність власної держави. Більше тижня в Україні перебував Патріарх Московський і всієї Русі Кирило. Після декількох особистих зустрічей з керівництвом держави, Кирило провів у Києво-Печерській лаврі священний синод Російської православної церкви. Синод був присвячений подоланню церковного розколу, в якому він звинуватив Київський патріархат і Українську автокефальну православну церкву! І все це перебуваючи на українській землі, за погодженням з діючим керівництвом української влади, яке не тільки радо прийняло московського Патріарха, але й заборонило будь які протести з цього приводу. Рішенням київського окружного суду на час візиту Патріарха було заборонено будь-які масові акції в центрі столиці.

Тобто українцям забороняють виявляти і захищати своє віросповідання! А це є невід’ємне право визначене Конституцією України!», - наголошено в заяві.