Найбільшою підтримкою виборців Донецької області як і раніше користується Партія регіонів Віктора Януковича. За неї готові проголосувати 50% опитаних. Майже однаковою підтримкою користаються ПСПУ, Компартія, Народний союз “Наша Україна”. Їхній ресурс коливається в межах 5%. Приблизно однаковий відсоток прихильників у Народної партії Литвина, “Трудової України” Коновалюка і СДПУ(о) – по 2,6%. Нарешті, на межі статистичної погрішності знаходиться частка прихильників Соцпартії Мороза і “Батьківщини” - по 1,5%.

Такі дані результатів соцопитування, проведеного 5-15 липня в 25 містах і селах Донецької області Донецьким інститутом соціальних досліджень і політичного аналізу. Опитано було 2652 чоловік.

Коментуючи результати досліджень на сьогоднішній прес-конференції в Донецькому прес-клубі, директор Інституту Володимир Кипень підрахував, що опозиційні партії володіють у регіоні ресурсом у 66%. У той час як провладні партії – 8-10%. При цьому В. Кипень відзначив, що Народну партію Володимира Литвина він не відніс ні до провладної категорії, ні до опозиції.

Політолог також відзначив, що антирейтинг НСНУ, тобто відсоток тих, хто ніколи, на їхню думку, не проголосують за партію Ющенко в Донецькій області складає 66% і в Батьківщини.

Остров