Про це Президент України Віктор Янукович заявив під час свого виступу на засіданні Ради глав держав СНД, яке відбувається у Мінську.

«Моя позиція така: будь-які розмови про необхідність вибору України між поглибленням взаємодії з державами-учасницями СНД, а також євразійського інтеграційного проекту та Європою докорінно невірні», – заявив Віктор Янукович.

Нагадаємо, сьогодні у Мінську розпочався саміт країн СНД, на який прибули президенти усіх держав Співдружності, окрім Туркменістану і Киргизстану. Ці країни представляють на саміті віце-прем’єри.

Під час саміту лідери країн СНД планують обговорити питання протидії злочинності на просторі Співдружності, поглиблення економічних зв'язків і підготовку до святкування 70-річчя Перемоги. Засідання відбудуться у розширеному та вузькому складах за участю членів делегацій.

Також, що під час саміту СНД в Мінську буде обговорюватися рішення передачі Україні із 1 січня головування в Співдружності Незалежних Держав. Раніше перший заступник міністра МЗС України Руслан Демченко повідомив, що це головування жодним чином не повпливає на євроінтеграційні прагнення України.

Нещодавно президент республіки Білорусь Олександр Лукашенко заявив, що укладення Україною угоди про асоціацію з ЄС більше завдасть удару Росії, ніж Білорусі, але країни Митного союзу готові захищати свої економіки від можливих негативних наслідків спільно.

Джерела: Інтерфакс-Україна, РИА Новости

Фото: РИА Новости