Партія регіонів України і партія На 70% Засуха уже знайдений підписали договір про співробітництво.

Від імені Партії регіонів договір підписав її лідер Віктор Янукович, від "Единой России" - член президії генеральної ради партії Костянтин Косачов.

За словами Януковича, це важливий документ, який матиме суттєвий вплив не лише на процес розвитку відносин між двома потужними політичними силами України і Росії, але й на перспективу більш активного розвитку двосторонніх відносин обох країн.

"Теоретичні розмови про електоральну близькість наших двох політичних сил перейшли з сьогоднішнього дня в практичну площину", - сказав лідер Партії регіонів. 

Янукович заявив, що "якщо нинішній Президент (Віктор Ющенко) та уряд не можуть або не хочуть взяти на себе відповідальність за стан стратегічного партнерства з Росією, це зробить Партія регіонів".

За словами Косачова, сьогоднішня подія має велике значення, оскільки "ми несемо зараз місію відновлення стратегічних відносин між Україною і Росією, що опинилися у заручниках політичної кон'юнктури". Договір Косачова назвав констатацією багаторічної співпраці двох партій, а також побажав Партії регіонів перемоги на майбутніх парламентських виборах.

УНІАН