Про це вона заявила під час свого виступу на львівському Майдані вчора., інформує прес-служба ЛОО ВО «Свобода».

Фаріон сказала, що має три новини: дві добрих, а одну дуже погану.

«Суть поганої новини в тому, що президент Партії регіонів і комуністів, бо в нас немає президента України, розуміє, що одним із найпевніших способів маніпуляції нашою свідомістю є засоби масової інформації. Нашим засобам масової інформації ще дуже далеко до самостійности. Звісно, ми можемо поспівчувати їм, що доводиться працювати в таких надзвичайно складних умовах, небезпечних для життя. Але те, що називається Януковичем, буквально вчора ввечері взяло курс на повну монополізацію засобів масової інформації. Ми у Львові і так з вами це дуже добре розуміємо, бо тут є ЗІК – канал Димінського, а Димінський – це регіонал, який колись належав до «Нашої України». Знаємо, як цей канал через маленьких дроздових маніпулює громадською думкою, знаємо, що їхнє головне завдання полягає в тому, аби очорнювати опозицію, а передовсім «Свободу». Це їм додає неабиякої снаги, так само, як і нам додає снаги змагатися з основним ворогом – українофобією і криміналітетом», – відзначила «свободівка».

За словами Фаріон, Янукович відверто розкриває свої карти і заявляє, що всі центральні канали будуть подавати інформацію про Майдан у тому світлі, яке потрібно владі.

«Я назву вам кілька прізвищ, щоб ви розуміли, що найближчим часом через телебачення на нас виливатиметься найбільша кількість, як казав Іллєнко, інформаційної наркоти, яка роз’їдає нашу свідомість. Так от я назву тих людей, які куруватимуть весь центральний інформаційний простір: Олександр Гурбич і Юрій Чмир. Якщо ви не чули прізвищ цих інформаційних псів, які мають занурити нас в радянську добу, то два наступні прізвища вам точно відомі: Погребинський і Ганя Герман. Ці направду одне одного варті. Наступне крило винятково московське. Ви ж розумієте, що ті угоди, які підписано з Путіним, - це значить, однією ногою в Митному союзі. Це означає, що ми пустили ворога до нашої хати в абсолютній повноті, хоч інформаційна окупація України відбулася з другої половини 90-х років за часів Кучми. Жоден канал не належить українцям, тільки чужинцям, українофобам, маніпуляторам, людям без совіти і чести, які мають основне завдання – війна з українським духом, з українською культурою, війна з українською мовою. Так от московське крило куруватиме Сурков, а також автор плаката про три сорти України на виборах президента 2004 року Грановський», – розповіла нардеп.

За її словами, лише 32% українців черпають інформацію з інтернету.

«Хоч інтернет теж не завжди правда. Тому найпевнішим засобом спілкування у нас з вами залишається живе спілкування і паперові інформаційні листки. Ми, опозиційні депутати, максимально їздитимемо країною, щоб доносити до кожного з вас правдиву інформацією», – зазначила Фаріон.

Вона також повідомила львівським «майданівцям», що ВО «Свобода» створила своє радіо «Голос Свободи».

«Це радіо, яке базується на націоналістичній ідеології, і центр мовлення цього радіо в Харкові. І генеральний спонсор цього радіо народний депутат України свободівець Ігор Швайка. Заходьте на сайт ВО «Свобода» і слухайте «Радіо Свобода», – додала Фаріон.

А дві добрі новини, за словами Фаріон такі: «Перша з них – це те, що 26 грудня свободівці виграли суд в Одесі, який скасував рішення про визначення російської мови як мови навчання і виховання. А друга – 27 грудня одеський суд скасував звинувачення проти учасників одеського Майдану Олексія Чорного та В’ячеслава Шкрібляка – це перші особи, які підпали під дію закону, який депутати проголосували минуло тижня».