Кілька тисяч симферопільців оваціями і скандуванням "Я-ну-ко-вич" зустріли лідера Партії регіонів на мітингу, який відбувався 11 червня у центрі міста на честь Дня Росії.
У своєму виступі перед кримчанами Віктор Янукович говорив про необхідність відродження тісних економічних і політичних зв'язків з Росією, які були ослаблені діями нової української влади. Він також наголосив на небезпеках, які несе в собі різкий спад економічного розвитку України, характерний для останніх 4-х місяців. На мітингу Віктору Януковичу вручили свідоцтво почесного члена російської громади Криму.

Також Віктор Янукович зустрівся у Бахчисараї із численною громадою православних вірних. Зустріч відбулася у Свято-Успенському чоловічому монастирі. Під час розмови громада звертала увагу на факти втручання держави у справи церкви, на те, як розділяє людей таке втручання. У численних виступах православні вірні говорили про небезпеку міжконфесійних конфліктів, які можуть виникати, якщо нова влада буде продовжувати протиставляти між собою православних Київського і Московського патріархатів.

Прес-служба В. Януковича